Jdi na obsah Jdi na menu

Všem děkuji za názory, připomínky a komentáře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Milan Dvořák - Vaše foto - Ostrý Roháč

19. 8. 2010 11:10

V roce 2006 se mi podařilo absoluhovat túru na Ostrý Roháč na Slovensku a protože jsem převážně filmoval, fotky nemám. Z této túry jsem napsal krátký cestopis a přidal k němu Vaše nádherné fotky, jež zcela nepochybně vypovídají o charakteru cesty.
Doufám, že jsem se vůči Vám příliš neprovinil a prosím o shovívavost a o to, zda mohu fotky takto ponechat (nejsem a nechci být internetový vykradač)...
Vaše foto je uvedeno s odkazem na tyto stránky a v případě vaší žádosti je samozřejmě stáhnu.
Ještě jednou se omlouvám a přeji mnoho štěstí a krásného počasí na dalších túrách!
Zde naše stránky:
http://blesiparta.wgz.cz/tipy-na-vylet/vystup-na-placlive-ostry-rohac-a.html

Případně můj email: milanek.dvorak@seznam.cz

Gabriela - Jizera

27. 7. 2010 16:29

Jizera je krásná, a co Jizerské hory ? Taky budou?
Přeju dobré světlo :-)

LadaS - Líbilo se...

15. 7. 2010 18:41

Moc pěkné spousta krásných fotek.Určitě ještě navštívím.
L.Š
www.ladas.own.cz

Artur74 - Pozdrowienia z Wrocławia !

8. 5. 2010 19:11

Fantastyczne fotki, dzięki za pokazanie ciekawych miejsc, niektóre z pewnością odwiedzę. Życzę kolejnych ekscytujących wypraw.

Gábina - Procházka Krkonošema

5. 5. 2010 12:21

Děkuji za krásné fotky Krkonoš,když se na ty snímky dívám jako bych byla tam.Těším se na další,letos se do Krkonoš nedostaneme,tak je moc příjemné si prohlédnout alespoň fotky.nashledanou

vladimír hano - Fotky

15. 3. 2010 17:29

máte pekné,ešte som ich však celkom neprešiel,je toho hodne :-) Som len amatér začiatočník,neodvážim sa kritizovať.Ak budete mať čas pokukajte na môj pohľad na Tatry a iné.Ostávam s pozdravom.
http://v-hano.meu.zoznam.sk/

Jozef Pavlik - Nahodny vstup

7. 3. 2010 8:14

Prajem pekny den
Navstivil som vase www-stranky, ktore som si pozorne popozeral a natrafil aj na vasu, pre kontakt zadanu emailovu adresu. Tiez publikujem na internete pre zabavu ale aj vazne veci, ako moje hobby. Aktivne sa zapajam aj na aplikaciach Facebooku, YouTube a mam aj blogy, napriklad na Google. Nakolko som od 1. januara 2010 opat spustil moje www- stranky Imagine, ktore boli po dlhsiu dobu pozastavene, dovolujem si vas na oplatku pozvat na ich navstevu a po pripade ak prijmete, podelit sa s vami o dojmy. Odpoved za kazdu cenu vsak nevyzadujem. Stranky som sa snazil vytvorit tak, aby boli obsirnejsie a tak tam najdete vselico od politiky, obrazkov, videofilmov, animacii az po vseliake zaujimavosti a na uvodnej stranke aj odkaz na detske stranky
http://members.chello.sk/imagine
Tak prajem pekne, nikym a nicím nerusene pozeranie a zostavam s uctou
J.Pavlik Bratisava

Didi (www.toulkypocechach.com) - PF 2010

24. 12. 2009 15:56

Co to cinká, co to voní, kouzlo Vánoc jako loni, tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad nějž není... Veselé Vánoce a šťastný nový rok přeje Didi

jehlina - -->

10. 11. 2009 17:41

máš to tu úžasný....a ty fotky jsou přímo báječný

Veronika - ...

27. 9. 2009 11:49

Velmi se mi líbí tvoje fotografie.

Lenička - .....

18. 9. 2009 14:43

Příroda obklopuje člověka mrakem a nutí ho stále mířit ke světlu....

Vilém - Pozdrav z Petříkovic

9. 9. 2009 20:48

Tak témeř sousedi...Dnes jsme čekali na srnky, já s kamerou, Vy s fotoaparátem.Nedalo mi to a hned jsem se musel mrknout na Vaše stránky.Bez dlouhých komentářů-skvělé!!! Je dobře,že se podělíte a uděláte radost i ostatním.V dnešním komerčním světě je to malý zázrak.Těším se na další Vaše excelentní obrázky a moc Vám fandím.Opravdu to umíte!

Jirka (www.ivcajirka.estranky.cz) - Pozdrav z Brna

31. 8. 2009 23:10

Ahoj z Brna, na Tvé stránky jsem se dostal díky odkazu u Didi. Hezké stránky, určitě se sem ještě vrátím (zejména na Broumovsko se těším) a pořádně to prošmejdím. :D Chladnomilný poddruh prstnatce Fuchsova mě přímo nadchnul, protože jsme ještě na něj v přirodě nanerazili. Kropenáč je můj oblíbený, takže nebudu ani komentovat. Moc hezké, pokračuj.
J.

Didi (www.toulkypocechach.com) - Krása :-)

20. 8. 2009 18:39

Děkuji za vzkazík v mé návštěvní knize. I já před Vaším webem smekám, Vaše fotoúlovky potěší oko i ducha. Především Broumovskem jste mi udělal radost, mám ten kraj ráda, bohužel jsem tam již dlouho nebyla a díky Vám jsem si připomněla, jak je tam krásně. Jen tak dál! Ráda se k Vám budu vracet!

Jarda - Díky!!!

24. 4. 2009 0:03

Krkonoše mám moc rád. Všechna ta místa znám "osobně". V současné době mi ale zdravotní problémy již nedovolují je navštěvovat. Proto jsem rád, že jsem narazil na Tvoje stránky. Fotky jsou nádherné, já tomu říkám, že takové fotky "mají ducha". Foť dál, máš pro to cit. Velice rád se sem opět brzy podívám!

Gabriela - medvědi

27. 10. 2008 17:18

Fotogalerie medvědi je vtipná, kdybys nezařadil snímky se zdí a vyleženými místečky, skoro by to vypadalo, žes je opravdu potkal

Petr - Děkuji

14. 10. 2008 19:23

Dobrý večer Petře, díky za váš odkaz na tyto stránky, který jste umístil na webakemry humlnetu. Fota ze Sněžných jam jsou překrásná, sám jsem tuto trasu před rokem absolvoval a nemohu si ji dodnes vynachválit. Hlavně to minumum lidí, které se po té cestě vyskytuje. Dvě malá jezírky jsou krásná a vytváří atmosféru, při níž se tají dech.

jelínek - překvapení (pro mne)

13. 9. 2008 3:04

I když jsem se do Podkrkonoší přistěhoval před čtyřicety lety,překvapil mě Ostaš-považoval jsem ho za krotké turistické špacíry.Sám nemohu ze zdravotních důvodůtakové trasy absolvovat,tak alespoň takto se o nich dozvím.Vřelé díky a hodně úspěchů

Julka - Tak to jsem nečekala.....

11. 4. 2008 22:20

To bere dech. Moc pěkné. Ať se ti daří. Ráda se sem vrátím!!!

Romik - je to super

19. 3. 2008 20:16

Máš to tu pěkné,líbí se mi fotky a umím si představit podle nich sestavit výlet.V Krkonoších jsem byl málo,ale je tam pěkně.Jak já říkám kdo nebyl nahoře tak neví o čem to je.Jsem z Beskyd a pokouším se o webovky.
www.beskyd-tura.webgarden.cz
pošlu e-mailem nějaké fotky.